Hakkımızda

               24.549 m² arsa alanında 9269 m²lik oturma alanına sahip olan hastanemiz 50-75 yatak kapasitesine sahiptir. Hatanemiz için özel getirilen ağaç fidanlarıyla donatılmış olan bahçesinde hasta dinlenme alanları mevcuttur. Geniş bir otopark alanına sahiptir.

hastanemizde poliklinik hizmetleri sunulmakta olup; Kadın hastalıkları ve doğum, çocuk hastalıkları, dahiliye ve cerrahi  branşlarının yataklı servisleri mevcuttur. Odalar 2 kişilik olup banyo ve tuvalet odalar dahilindedir. Odalarda TV mevcuttur.hastalara 3 öğün yemek servisi sunulmakta olup özel hastalar için diyet yemekleri hazırlanmaktadır.

               Hastanemizin 1. Ve 2. Katında gündüz odaları bulunmaktadır. Odalar yarım daire şeklinde olup mimari açıdan güneşten en fazla yararı edinmek amacıyla tasarlanmıştır. Gündüz odalarının amacı hastaları odalarına mahkum etmemek ve odaları dışında da dinlenme alanları oluşturmaktadır. Tedavini sonuçlarına olumlu katkı sağlamaktadır. Hasta yakınları içinde iyi bir dinlenme alanı sağlanmıştır.

               Hastanemizde çocuklarda düşünülmüş olup çocuk servisinin bulunduğu katta , çocukların vakit geçirebileceği oyun alanlarıı oluşturulmuştur.

                

Sağlık Bakanlığı Duyurular
Kamu Hastaneler Kurumu Duyurular


T.C. Sağlık Bakanlığı
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu
Ağrı İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği
© 2016 - Her Hakkı Saklıdır.