Kan Bağışı Kampanyasına Yoğun İlgi

      Hastanemizin TÜRKKIZILAYI ile ortak çalışmaları sonucunda ilçemiz Diyadin'de "Kan Bağışı" kampanyası düzenlenmiştir.Halkımızın göstermiş olduğu yoğun ilgi sonucu başarılı bir kampanya yürütülmüştür. 

      Hastanemiz Başhekimi Uzm. Dr. Yavuz Sultan Selim AKGÜL , "Başta kampanyanın  düzenlenmesinde emeği geçen Başhekim yrd. Dt. Mehmet Fatih TÜRKMEN , Kalite Yönetim Direktörü Murat Ali ALTINTAŞ olmak üzere ;Kampanyamıza destek veren ,bizleri yalnız bırakmayan  Diyadin Kaymakamlığı, Diyadin Belediyesi, Diyadin İlçe Müftülüğü ve TÜRKKIZILAYI'na  teşekkür ederim. " Kan Bağışı konusunda toplumun bilinçlenmesi çok önem arz etmektedir. Halkımızın bu konuda göstermiş olduğu duyarlılığa ayrıca teşekkür ederim. " şeklinde açıklamalarda bulundu.

      Hastanemiz İdari ve Mali İşler Müdürü Mehmet İLBOĞA, "Bir Diyadinli olarak, Diyadinli hemşehrilerimin, yapmış olduğumuz kampanyaya gösterdikleri yoğun ilgi beni ayrıca gururlandırmıştır. Zira gelen Kızılay ekibinin tüm kan alma setleri bitmiştir.TÜRKKIZILAYI'na bir nebze olsun katkıda bulunmak bizlere ayrı bir mutluluk katmıştır. Emeği geçen herkese teşekkür eder, bu mühim vazifeyi yerine getirdikleri için kutlarım. " şeklinde açıklamalarda bulundu.

Sağlık Bakanlığı Duyurular
Kamu Hastaneler Kurumu Duyurular


T.C. Sağlık Bakanlığı
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu
Ağrı İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği
© 2016 - Her Hakkı Saklıdır.